top of page

wt., 21 lut

|

Kotelnica Białczańska

BGK V Zawody Telemarkowe SN PTT

Sekcja Telemarku SNPTT Zakopane 1907 ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów wolnej pięty na kolejne, VI-te Ogólnopolskie Zawody Telemarkowe. Zawody odbędą się 4 marca 2023 roku, czyli już tradycyjnie podczas Światowego Dnia Telemarku.

BGK V Zawody Telemarkowe SN PTT
BGK V Zawody Telemarkowe SN PTT

Czas i lokalizacja

21 lut 2023, 06:59

Kotelnica Białczańska, Polska

O wydarzeniu

Sekcja Telemarku SNPTT Zakopane 1907 ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów wolnej pięty na kolejne, V-te Ogólnopolskie Zawody Telemarkowe.  Zawody odbędą się 5 marca 2022 roku, czyli już tradycyjnie podczas Światowego Dnia Telemarku. W tym roku Patronat Honorowy nad zawodami objął Polski Komitet Olimpijski.

Jak co roku formułą zawodów będzie Telemark Classic - telemark klasyczny i tradycją już jest, że nasze zmagania toczyć będziemy na trasie 8A przy górnej stacji na Jankulakowskim Wierchu.

Start planujemy na godzinę 10:00. Bądźcie odpowiednio wcześniej, aby odebrać numer startowy! Wydawać będziemy je już od godziny 8:30 w miejscu startu zawodów.

Zawodnicy będą startować w 3-ech kategoriach:  1. Kobiety  2. Mężczyźni  3. Dzieci

Tradycyjnie także, jak co roku, każdy z uczestników otrzyma pamiątkową odznaką okolicznościową, jednodniowy karnet na wyciągi /koleje/ na Kotelnicy i małe ciepłe co nieco w barze na Jankulakowskim Wierchu.

Zgłoszenia na zawody odbywają się drogą mailową poprzez adres pocztowy naszej sekcji: snptt1907gt@gmail.com  Prosimy o dołączenie w załączniku potwierdzenie wniesienia opłaty startowej (Bank Pekao SA 84 1240 5165 1111 0000 5228 8232). W tym roku wynosi ona 60 zł.

Prosimy o wysyłanie e-maili ze zgłoszeniami, abyśmy jak najlepiej mogli zorganizować dla Was pakiety startowe!

Do zobaczenia!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page